Halının Ham Maddeleri
Kolay temizlenmesi, suya karşı yün ve akriliğe göre daha dayanıklı olması avantajlarıdır.
Halı Nedir ?
Halı; atkılarının atılmasından sonra (arka iplikleri) üzerine desene göre istenilen hav yüksekliğinde iplerin geçirilerek düğümlenmesi ile yapılan ev içinde ve genellikle yer örtüsü olarak kullanılan eşyadır.
Evde Halı Temizliği Püf Noktaları
Evde halı temizliğine başlamadan önce mutlaka süpürmeliyiz. Üzerindeki saçlar, kırıntılar ve tozlar dikkatli bir şekilde süpürülmeli ve silme işlemine o şekilde başlanmalı…
Antialerjik Halı Nedir ve Antialerjik Halıların Özellikleri Nelerdir?
Halı seçiminde genellikle estetik görünümüne bakıyoruz ancak sağlığımız açısından kalitesine de bakmalıyız. Kaliteli halılar dokuları ve iplikleri nedeniyle lekelere ve tozlara karşı daha dayanıklıdır.
Çocuk Odası Halısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?
Çocuk odası dekorasyonu denince herkesin yüzünde güzel bir gülümseme oluşuyor. Peki ya çocuk odası için halı seçiminde nelere dikkat edeceğinizi biliyor musunuz?
Halı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Özellikle evini yeni döşeyecek kişilerin dikkatle okuması gereken bir yazı ile karşınızdayız. Ev döşemek hem keyifli hem de stresli bir iştir. Keyiflidir, çünkü insan yaşayacağı evin her karesini hayal ederek seçer eşyaları.
Koridor Halısı Modelleri Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Salon halısı seçimi, mutfak halısı nasıl olmalı, yatak odası halısı seçimi derken sizce de koridorları hep unutmuyor muyuz? Aslında koridor halısı modeli seçimi de oldukça önemlidir çünkü evin bütün dekorasyonunun bir tamamlayıcı gibidir.
2019 Yılının Trend Salon Halısı Modelleri
2019 yılının trend salon halısı modellerini ve trend salon halısı renklerini evini yeniden döşeyenler, yeni evlenenler için inceledik.
2019 Halı Modelleri
2019 halı modellerinde geçtiğimiz senelerin aksine bu sene büyük halı modelleri ve konfor ön planda. Birkaç rengin birlikte kullanıldığı rengârenk halılar da bu sene evlerimizi süslüyor.
1
Whatsapp İle Bilgi Al!