Tüm ürünlerde ücretsiz KARGO

Oval Halı

Filtreleme
Geri
Filtre

Oval Halı - 39 Ürün bulundu.


1

Oval Halı


Oval Halı


Oval halıların kenarları yuvarlak formda tasarlanır ve köşeleri bulunmaz. Kare ve dikdörtgen halı modelleri kadar çok çeşitlidir.

Oval halılar zemini tam kaplamadıkları için zemini geniş gösterirler. Bu sepepten dolayı çok tercih edilirler. Farklı odalar için çok çeşidi bulunan oval halıları evinizde, işyerinizde kullanabilirsiniz.

 
Oval Halı Nerelerde Kullanılabilir?


Oval halılar evinizin her odası için tercih edilebilir. Geleneksel desenlerin yanı sıra modern tasarımlar da bulunabilir. Saçaklı yada saçaksız bulabileceğiniz oval halılar özellikle dar alanları daha ferah gösterecektir. ,Ofis ve iş yerlerinizde de oval halıları tercih edebilirsiniz. Dekorasyonunuzu tamamlamak için oval masalarınızı oval halılar ile kullanabilirsiniz. Aynı şekildeki ürünler ile bütünlük sağlayabilir mekanın görünümünde bir tarz yaratabilirsiniz. Bu tarzı yaratırken halınızın deseninin kamufle olup olmayacağını da göz önüne almalısınız.

 
 Oval Halı Modelleri Nelerdir?


Çeyizler için de tercih edilen oval halıların çok fazla seçeneği mevcuttur. Dilerseniz sade bir desen ile dilerseniz etnik bir desen ile yaşam alanlarınızı süsleyebilirsiniz.

Kenarları overloklu yada püsküllü olabilen halıları seçerken zemin rengine yada mobilya tarzına uygun olmalıdır. Geniş girişi bulunan evlerde oval kenarlı yolluklar yada geniş hol halıları kullanılabilir. Oval halıları tekli yada kombin halinde de kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızı bu şekilde modern halılarla tamamlayabilirsiniz.

 
Oval Halı Fiyatları

Oval halıların fiyatlarını tasarımları değil özellikleri belirler. Bütün halılarda olduğu gibi öncelikle ürünün dokuma materyali fiyatı belirler. El halıları daha yüksek fiyatlarda iken makine halıları daha uygun fiyatlıdır. El halısı görünümlü makine halıları ise ara fiyatları oluşturur. Oval halıların fiyatları fiyatın değişmesinde çok etkili rol oynar. Büyük oval halılar aynı özellikteki bir küçük halıdan daha pahalıdır.

Dokuma ürünler dışında dijital baskılı ürünlere de sıkca rastlanır. Baskı ürünler dokuma ürünlerden daha uygun fiyatlı alternatifler sunar. Halı fiyatları belirlenirken üründe kullanılan boyadan, desen özelliklerine kadar birçok durum göz önüne alınır.

Kıyaslama yaparken tüm bu kıstaslara dikkat etmeli, halının kullanım direktiflerini göz önüne almalısınız. Fiyatın önemli olduğu kadar dekorasyonunuza ve kullanımınıza uygun olup olmadığı da önem arz eder.

En yeni ve uygun fiyatlı oval halı modelleri halispecial.com sitesinde sizleri bekliyor. Birbirinden şık ürünleri inceleyebilir evinizi uygun tasarımlarla süsleyebilirsiniz. Dar alanlarınızı genişleteceğiniz oval modellerle evinize tarz katabilirsiniz.

Devamını Göster